Biz İstanbul Güneşli'de Dokuma Kumaş Tedarik, Dijital Reaktif Baskı, Pigment Dijital Baskı, Sektöründe Faaliyette Olan Entegre Bir Firmayız.

Hakkımızda

1992 yılında bir girişimcilik hayali olarak adım attığımız bu yolda, günün şartları olarak ışıklı cam masalarda, asetat üzerine, rapido kalemler kullanarak Desen hayatımız ve renk ayrımı tecrübelerimizin temeli atılmıştır.
Desenin baskı üzerindeki büyüsünü ve ustalığımızı birleştirerek desenlerin gün ışığına çıkmasını sağladık.

Bir,iki,üç derken yüzlerce el emeği desenleri tekstilin modasına uygun hazırladık.

2016 yılında yenilenerek, teknoloji gücünü üst noktalara taşıyıp , en iyi ve en hızlı hizmet veren bir firma haline geldik.

HAYAL EDİN BİZ ÇİZELİM… düşüncesinden yola çıkarak bugün ağırlıkta ihracat firmalarına, kumaş firmasına, mümessilliklere, rotasyon çalışan fabrikalara, Kolleksiyon çalışması, desen tasarımı, müşteri odaklı desenlerin renk ayrımı, rotasyon baskıya uygun şablon deseni hazırlığı, Dijital baskı desenlerinin hazırlanması ve teknik destek anlamında hizmet vermekteyiz.

Müşteri beklentisi ve ileri kalite hizmeti kendimize ilke edinerek teknolojik gelişmelerle beraber AR-GE çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Vizyon

Sektörde lider bir kuruluş, çıktığı bu yolda sektörüne örnek ve hem müşteri hem çalışanlar için tercih edilen marka olabilmek…

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet verebilmek, bunu gerçekleştirirken MUTLU MÜŞTERİ, MUTLU ÇALIŞAN oluşumuna katkı sağlamak…


© 2018 Reaktif Tekstil